BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aleksandras pas dantistę

Prieš keletą dienų Aleksandras pajuto, kad jam maudžia dantį. Nuo to įkyraus skausmo Aleksandras pasidarė nervingas ir piktas. Vieną kartą net apšaukė vargšą apuoką Galilėjų, kai tas netyčia išpylė savo kakavą. Jis juk paukštis, neturi delnų puodeliui tvirtai suimti. Būtent tada Aleksandras ir nusprendė, kad reikia eiti pas dantistę. Jo gatvėje, jos net dvi. Nuėjo pas pirmąją. Jos kabinetas vadinosi “Stomatologijos kabinetas”. Paskambino į duris, ir jas atidarė į kontrolierę panaši boba su šiek tiek kruvinu, kažkada buvusiu baltu chalatu. Bėgti jau buvo per vėlu… Ačiū dievui, kad negalėjo jo priimti iš karto ir siūlė ateiti pirmadienį. Aleksandras primelavo, kad kaip tik pirmadienį eina į šaškių turnyrą teisėjauti. Tuomet daktarė jam davė savo lapelį ir pasiūlė paskambinti vėliau. Aleksandras džiaugėsi ištrūkęs iš to tamsaus kankinimo kambarėlio ir iškart atėjo pas kitą daktarę kurios kabinetas vadinosi labai patraukliai - “Dantukų fėja”. Ten jam duris atidarė ne pati daktarė, o jos padėjėja. Ji vilkėjo geltonu chalatu su mažom juodom varnytėm. Daktarė irgi buvo su tokiu pačiu. Aleksandrui tai labai patiko, jis norėjo apžiūrėti visus tų varnyčių nuotykius, nes jie buvo skirtingi ir smagūs. Jam maloniai pasiūlė ateiti kitą dieną iš ryto (ne varnyčių pažiūrėt, o dantų taisytis, jei ką).

Jis atėjo. Atsisėdo, išsižiojo, tuomet jo paklausė ar reikės nuskausminančių. Aleksandras atsakė, kad
dar nežino ar skaudės, ji juk dar nieko nepradėjo jam daryti. Daktarė nuramino, kad skaudės… Jis šiaip yra “į tėvą” - jautrus skausmui, todėl nuskausminančių neatsisakė. Dar paklausė ar negalėtų jam nuskausminti tos
vietos prieš duriant adatą su tikraisiais nuskausminančius. Jam atsakė, kad ne, suleido vaistų ir paliko keletui minučių “kol atšals”.

“Kai atšalo”, daktarė sugrįžo ir įniko į darbą visai valandai. Gręžinėjo, klijavo kažką. Aleksandras
pradėjo snausti ir galvoti, kad toks seilių siurbliukas jam praverstų namų ūkyje. Jis juo iš visokių smulkių plyšių savo išmėtytas konstruktoriaus detales išrankiotų. Daktarė darbą baigė, Aleksandras susimokėjo ir su lygiai taip pat skaudančiu dantimi išėjo namo. Bet bent jau buvo viltis, kad turėtų nustoti…

Grįžęs rado Galilėjų skaitantį seną “Žmonių” žurnalą. Tas pasiteisino, kad čia gulbės Liucijos. Ji jam tik paskolino prie išskrisdama į Egiptą. Išskrido prieš porą savaičių. Kai visi normalūs paukščiai grįžo, tai jinai išskrido. Nėra labai protingas paukštis… Grįš tik rudeniop. Aleksandras susimąstė, kodėl išvis su ja gyvena.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Aleksandras pas dantistę”

  1.   Greet* rašo:

    Ilgai lauktas naujas įrašas :) Nemėgstu stomatologų.. ;D

  2.   Kitas Anonimas rašo:

    Uzsukau paziuret ar yra naujas irasas ir akys kazkaip uzkliuvo paskaityt butent sita- dantuku istorija. Nu koks grazus pasakojimas! Sakes.. Ana karta "ne taip skaitesi", o siandien net pribloske savo jaukumu ir realybe. Va kaip Tadas stebina tiesiogiai nesistengdamas :) Dar karta patvirtina talento buvima jame. :)

Rašyk komentarą