BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2007

Tyla

2007-03-28

Kažkada kažkur Aleksandras yra skatęs protingus žodžius: kalbėk tik tada kai tavo kalba yra geresnė už tylą.


“Kažin, kodėl tik aš vienas  esu tą skaitęs?” - mąsto Aleksandras, klausydamas savo kaimyno, buvusio partizano, pasakojimų apie švietimo sklaidą tarpukario Lietuvoje. “Nu koks dabar skirtumas” - norėtų pasakyti jam Aleksandras, ale nedrįsta.

Rodyk draugams

Karvės su savo tvartais

2007-03-28

Aleksandras eidamas ramiai sau šaligatviu, šiandien vos nežuvo. Gerai, kad kitų žmonių ir vaikų klyksmai jį įspėjo apie pavojų. O viskas buvo taip.


Eina jis sau iš darbo, švilpaudamas kažkokį himną, ir girdi kažkas už jo, kad rėkia, kad klykia. Jis greitai atsisuka ir mato šaligatviu lekianti didelį džipą, kurio viduj sėdi šviesiaplaukė lietuvaitė. Jinai vienoj rankoj, laiko, mobilų telefoną, kitoj vienkartinį puodelį su kava ir dar per savo modernišką džipo monitorių žiūri filmą iš DVD.


Aleksandras spėjo pasitraukti. O džipas nurūko sau toliau. 


Iki to įvykio ir po jo, Aleksandras nesupranta, kaip karvės gali su savo tvartais po miestą važinėtis? “Negi nėra kokių įstatymų?” - galvoja jis.


Įstatymų nėra  jokių. Kas turi kuom važinėt, tas ir važinėja.

Rodyk draugams

Piešinys

2007-03-26

Aleksandras iš lovos iškrito apie 12 valandą dienos. Nes tą naktį jis būtinai turėjo pabaigti vieną piešinį. Kai jį nupaišė, priklijavo prie sienos. O per naktį jis atsiklijavo ir nukrito už lovos. 


Ryte prabudęs Aleksandras galvojo, kad jis pats išnyko, nes tiesiog per gražus šitam pasauliui buvo. Ir visą dieną jautėsi gerai. Net į darbą nėjo.

Rodyk draugams

Kaip Aleksandras pavasariu džiaugėsi

2007-03-25

Šiandien Aleksandras prabudo žvalus kaip niekad, ir išsiplovęs burną išbėgo į lauką džiaugtis pavasariu. Pavasaris irgi džiaugėsi Aleksandru. Aplinkui vaikščiojo žmonės, kurie dar buvo nepradėję džiaugtis, tai kai pamatė kaip džiaugiasi Aleksandras, irgi iškart pradėjo džiaugtis. Viskas buvo labai gražu ir džiaugsminga.


Štai šitaip gražiai prasidėjo Aleksandro diena. Kuri, beigėsi šūdinai, nes po pietų jis paslydo savo virtuvėlėj ant riešutų ir pargriuvo. Užsigavo galvą ir truputi pilvą.

Rodyk draugams