BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2007

Nuotykiai sode (Atostogos 2)

2007-06-28

Dar sode gyvena tie du šmaišktuoliai katinai, kurie tik ir taikosi Aleksandrui kokią šunybę iškrėst. Aleksandras jau juos žino ir saugosi. Vieną net buvo pagavęs ir taip užkuteno, kad tas kniaukdamas lėkė per daržą uodegą pabrukęs ir išvertę lietaus statinę. Vanduo užliejo visą sodo namelio rūsį. Žodžiu tie katinai negali kitaip. Jiems būtina ką nors išgriaut, sugadint, sulaužyt. Bet iš veidų tai tokie gražūs. Vieno akys oranžinės, o kitas savo forma primena suvyniotą kilimėlį su ausim. Toks apvalus. 

Dar Aleksandro sode baisiai daug kurmių. Dėl to jis bijo sėstis ant plikos žemės. Nes kurmiai, tai bele kur gali iš jos išlįsti.

P.S. Dar jis niekaip negali suprasti kaip pienės pralenda kiaurai asfaltą. “Aš ledo kartais pramušt negaliu, o čia per asfaltą. Žolė kažkokia!” - nesupranta Aleksandras.

Rodyk draugams

Atostogos

2007-06-28

Gavo Aleksandras darbe atostogų. Mat užsidegė tas sandėlys, kurį jis naktim saugodavo, sudegė visos saugotos pagalvės ir dabar ten plynas juodas laukas. Tai kol atstatinėja, Aleksandras atostogauja savo sode. Eina kasdien maudytis į prūdą. Jam labai patinka kai karosai jam pėdas kutena. Tik reikia labai mokėti pataikyt ant jų atsistot, nes jie tokie slidūs. Dar kasdien valgo daug braškių kuriom yra šiek tiek alergiškas. Jam ištinsta visas veidas ir kaklas pasidaro kaip kaladė. “Bet juk niekas manęs čie nemato” - galvoja jis ir vaikšto po kiemą neatpažįstamai ištinęs. Kartais tiek braškių prisiryja, kad net dust pradeda truputi. Tada eina padrybsot savo hamake. Ten jis skaito senovines knygas apie visokius dalykus (katapultas, dirižablius). O vakare geria pieną, kurį pasimelžia iš karvės ganykloje. Ta karvė jau jį net pažįsta, o vakar net pati prie tvoros septintą valandą atėjo… “Toks dailus jaunuolis, švelniom rankom. Ir be moters…” - mąsto karvė savo didelėm akim į Aleksandrą vakarais žiūrėdama.

 

Rodyk draugams

Škvalas

2007-06-11

Šiąnakt (apie trečią valandą) škvalas nulaužė gatvėje stovėjusį medį ir tas įgriuvo per langą į Aleksandro kambarį. Įsivaizduokit kaip Aleksandras ryte nustebo kai prabudo ir pamatė tokį vaizdą!

Jis supjaustė tą medį įvairaus dydžio gabalais ir sudėjo visus prie židinio. “Žiemą malkų nereiks pirkti” - mąstė Aleksandras.

Likusią dalį atkelti nuo namo atvažiavo kažkokia tarnyba. Po trijų dienų. Ir liepė Aleksandrui baudą mokėti, kad jis tą medį supjaustė negavęs savivaldybės leidimo anei kokių kitų popierių.

- Nemokėsiu aš jokios baudos, eikit po velnių. - pasakė Aleksandras.

- Tada būsit pasodintas į kalėjimą.

- Nu ir gerai. - atkirto Aleksandras, trenkė durimis ir nuėjo remontuotis išdaužto lango.

Dabar kažkokioj įstaigoj vyksta tyrimas dėl šito įvykio. Darbų ir taip visokių daug. Taigi sprendimas ar Aleksandras bus pasodintas į kalėjimą ar nebus bus priimtas du tūkstančiai septyniasdešimt ketvirtų liepos pabaigoj (2074 07 26)

- Gerai, kad pabaigoj, nes pradžioj visad atostogauju. - džiaugiasi Aleksandras.

Beje Aleksandras dar nežino, kad kai griuvo medis nuo jo nukrito inkilas su varnėnų (liaudyje vadinamų špokų) šeimyna ir nuriedėjo po lova. Dabar jis pats to nežinodamas turi keturis kambariokus špokus.

Rodyk draugams

Beprasmybė

2007-06-04

Aleksandrui viskas atsibodo. Viskas viskas. Ir darbas ir miegas, ir žmonės, ir net Valentas, kurio jis jau ir taip ilgokai nematė. Spjovė į viską ir išėjo Aleksandras iš namų.

Nuėjo prie upės. Ta irgi tokia pati kaip visada - murzina. Tada užlipo ant kalno. Nuo kalno vaizdas irgi atsibodęs. Atsigulė ant žemės. Dangus toks kaip kasdien - nepastovus. Atsibodęs net ir tas nepastovumas. Nu nėr kur dėtis nors tu ką.

Grįžo vėlai vakare Aleksandras namo. Ir miego jam nesinori, nes miegojo jau naktį prieš tai ir užvakar. Valgyt irgi nesinori, nes visokio maisto jau yra ragavęs.

Šiandien Aleksandras jaučiasi beprasmis. Toks kaip, kartais mes visi jaučiamės esą. Vieni mažiau, kiti daugiau.

Galbūt rytoj viskas atrodys kitaip. Kartais reikia pastangų ir laiko, kad pradėt viską mėgti iš naujo.

Rodyk draugams