BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Valento patarimai, kaip taupyti

Aleksandras užėjo šįryt pas Valentą, mat seniai jau bebuvo. Ir vos neišvirto iš koto, kai pamatė, kaip gyvena ir ką daro Valentas. Štai jam krizė tai taip davė per galvą, kad tas net sudurniavo truputį.

- Sveikas Valentai… kaip gyveni? - paklausė Aleksandras.

- Sveikas, normaliai visai. - atsakė Valentas lygintuvu lygindamas vienkartinius autobuso talonėlius.

- Ką čia darai dabar?

- Nežinai šito bajerio? Imi panaudotą skylėtą talonėlį, merki jį ilgam į vandenį, tada ištrauki, dedi ant lyginimo lentos ir lygini, kol skylių krašteliai užsilanksto ir lieka vėl naujas talonėlis. Arba jei neturi lygintumo gali šlapius talonėlius klijuoti ant lango. Išdžiūna ir lieka kaip nauji.

- Ne, nežinojau šito… O kodėl pas tave tiek daug žvakių?

- Kaitrinės lemputės sudegina daug elektros, ekonominės brangiai kainuoja. Žvakės ne tik šviečia, bet dar ir šildo, plius jas galima perdirbt atgal į žvakes.

- Tu mane stebini… - nustebo Aleksandras. - dar pasiaiškink kodėl pas tave kambary šita karvė stovi?

- O ką? Pas tave namie gulbė gyvena.

- Karvė - naminis gyvūnas?

- Ne tik. Kad tu žinotum, kaip namai nuo jos sušyla. Senovėj lietuviai trobose su gyvuliais gyvendavo ir nieko. Aš dabar už šildymą visai nebemoku, plius pieno duoda. Beje, gal galės pavasarį jinai pas tave į sodą kraustytis?

- Ką aš žinau, galės gal. Bet pats ją ir prižiūrėsi.

- Okei.

Aleksandras apsidairė dar, maž pamatys dar kokių taupymo apraiškų.

- O kaip su tualetiniu popierium darai? Skalbi? - pabandė pajuokaut.

- Nea, iš abieju pusių naudoju.

Aleksandras liko suglumęs.

- Nu dar nėra taip blogai man, ką? - išsišiepė Valentas (tai reiškia, kad jis pajuokavo pirmai).

Aleksandras pasiteisino, kad jam reikia į darbą ir išėjo mąstydamas apie tai ką pamatė. “Smagu, kad Valentas taupo kūrybiškai. Vieni nuo pinigų trūkumo atsiskleidžia, kaip vagys, kiti gi, kaip menininkai.”

P.S. Visi valento patarimai yra paremti tikrom istorijom ir veiksmingi.

P.P.S. Aleksandras dar nenusprendė kokį gyvūną norėtų turėti darbe, bet svarsto apie pelėdą. Dar burundukai jam patinka. Ne tik dėl pavadinimo, bet ir dėl savo charakterio.

Rodyk draugams

komentarai (10) | “Valento patarimai, kaip taupyti”

 1.   Goda rašo:

  Aplodismentai Valentui! Tikrai išradingi būdai sutaupyti, nors dėl to tualetinio popieriaus panaudojimo iš abiejų pusių dar abejoju. O dėl Aleksandro gyvūnėlio- aš už pelėdą. Turėdamas kabinete pelėdą jis atrodytų dar išmintingesnis ir paslaptingesnis, kas, mano nuomone, pritrauktų nemažai klientų.

 2.   Kitas Anonimas rašo:

  Nu gerai, uz peleda. >:-(
  Tikiuosi ateityje "konkursu" bus daugiau, nes tai labai smagu.

 3.   virgute rašo:

  o gulbe nesupyks kad jis peleda darbe tures?gulbes pavydus pauksciai…gal tada vyriskos lyties peleda?..t.y. apuoka… ir lb sena,kad uzmigtu karts nuo karto ir nukristu nuo lentynos kokios…siaip,del idomumo…

 4.   Jūratė rašo:

  O gal šikšnosparnį spintoj? ;D

 5.   -iras rašo:

  O, peleda puiku. Ir apuokas gal butu neblogai, bet peleda - ir isminties simbolis, ir ''moteris'', ir jos ubavimo idomu klausytis. O del tualetinio popieriaus is abieju pusiu naudojimo - gal tada geriau Valentui butu geriau nestis namo veltui dalinamus laikrascius ir prisiminti dar turbut ne visai pamirstus iprocius? Linkiu Aleksandrui, kad niekas neprigriebtu jo, kad be diplomo ir licenzijos dirba, nes isklausyti galinciu zmoniu, gal net kazka patarti, labai truksta. O jis turi nemazai psichoterapeutui reikalingu savybiu: gebejima isklausyti, kritiskai vertinti, nekaupti savyje ir nesmerkti. Turbut uz tai sitaip smagu sekti jo kelius.

 6.   vjusta rašo:

  Krizė visus priverčia taupyti :D

 7.   Eruditas rašo:

  Labai geras taupymo būdas su tualetiniu popierium, tik nesuprantu, jei taip tai ir uzmerkt jį būtų galima ir dar kartą panaudot…

 8.   Laura rašo:

  nuvarysit troleibusu parka i bankrota :D

 9.   janina rašo:

  Neblogu ideju cia pazerta. Eisim bilieteliu lygint. :D

 10.   mutisek rašo:

  troleibusu biletai naudojami antra karta tai ne taupymas o vagyste,vadinkim daiktus tikrais vardais

Rašyk komentarą